Математики

Час лінія Фотографії Гроші Печатки Sketch Пошук

Albert Einstein

Дата народження:

Місце народження:

Дата смерті:

Місце смерті:

14 March 1879

Ulm, Württemberg, Germany

18 April 1955

Princeton, New Jersey, USA

Презентація Вікіпедія
ВНИМАНИЕ - Автоматичний переклад з англійської версії

Близько 1886 Альберт Ейнштейн почав свою кар'єру школу в Мюнхені. Як і його уроки гри на скрипці, яку він у віці від шести до тринадцяти віку, він також мав релігійну освіту на будинку, де він викладав іудаїзм. Два роки по тому він вступив до гімназії Luitpold і після цього його релігійну освіту отримав в школі. Він вивчав математику, в зокрема, перелічені, починаючи приблизно з 1891.

У 1894 сім'я переїхала Ейнштейна в Мілан, але Ейнштейн залишився в Мюнхені. У 1895 р. Ейнштейну вдалося експертизу, яка дозволила б йому вчитися на диплом інженера-електрика на Eidgenössische Technische Hochschule в Цюріху. Ейнштейн відмовився від німецького громадянства в 1896 році і мав бути особою без громадянства протягом ряду років. Він навіть не застосовувати для швейцарське громадянство до 1899 року, громадянство бути наданий у 1901 році.

Після невдачі вступні іспити в ETH, Ейнштейн закінчив середню школу в Аарау планує використовувати цей маршрут, щоб увійти до ETH в Цюріху. Хоча в Аарау він написав есе (для яких була передбачена тільки на трохи більше половини знаків!), В якому він пише про свої плани на майбутнє, см.:

Якщо б я пощастило пройти іспити, я б поїхав в Цюріх. Я хотів би залишитися там протягом чотирьох років для того, щоб вивчати математику і фізику. Я уявляю себе стати вчителем у тих галузях, в галузі природничих наук, вибираючи теоретичну частину з них. Ось причини, які привели мене до цього плану. Перш за все, це моя схильність до абстрактних та математичної думки, і моя відсутність уяви і практичних навичок.

Дійсно Ейнштейну вдалося з його план закінчення в 1900 році вчитель математики і фізики. Один з його друзів в ETH було Марсель Гроссман, який був у той самий клас, як Ейнштейн. Ейнштейн намагався отримати посаду, письмове Гурвіца, який протягнув певну надію на місці, але нічого не вийшло. Три з однокурсників Ейнштейна, в тому числі Гроссман, були призначені помічниками в ETH в Цюріху, але очевидно, Ейнштейн не вразив недостатньо, і ще в 1901 році він писав круглий університетів в надії отримати роботу, але без успіху.

Йому вдалося уникнути швейцарського військової служби на тій підставі, що він плоскостопості і варикозного розширення вен. До середини 1901 р. він був на тимчасову роботу в якості викладача, викладання математики в технічному середньої школи в Вінтертур. Приблизно в цей же час він пише:

Я відмовився від прагнення отримати в університеті ...

Інші тимчасові посади викладача в приватній школі в Шаффхаузен після. Тоді Гроссмана 'S батько намагався допомогти Ейнштейну отримати роботу, рекомендував його директора патентного бюро в Берні. Ейнштейн був призначений в якості технічного експерта третього класу.

Ейнштейн працював у патентному відомстві з 1902 по 1909 рік, проведення тимчасова посада, коли він вперше був призначений, але в 1904 році положення було на постійній основі і в 1906 році він був призначений технічним експертом другого класу. Хоча в патентному бюро Берна він завершив дивовижний коло теоретичних публікаціях фізики, написану у свій вільний час, не на користь тісного контакту з науковою літературою або колег.

Ейнштейн отримав докторську дисертацію в Цюріхському університеті в 1905 році за дисертацію за новим визначенням молекулярних розмірів. Він присвятив дисертацію Гроссмана.

У першій з трьох статей, написаних в 1905 році Ейнштейн розглянув явища виявлені Макса Планка, згідно з яким електромагнітної енергії, здавалося, що випромінюється випромінюючих об'єктів в дискретних величин. Енергія цих квантів була прямо пропорційна частоті випромінювання. Це, схоже, суперечить класичної електромагнітної теорії, заснованої на Максвелла 'S рівняння і закони термодинаміки, який припустив, що електромагнітна енергія складається з хвиль, які можуть містити невелику кількість енергії. Ейнштейн Планка 'S квантова гіпотеза для опису електромагнітного випромінювання світла.

Друге 1905 Ейнштейн запропонував те, що сьогодні називається спеціальна теорія відносності. Він засновує свою теорію на нову інтерпретацію класичного принципу відносності, а саме, що закони фізики повинні були мати ту ж форму в будь-якій системі відліку. В якості другої основної гіпотези, Ейнштейн припустив, що швидкість світла залишається постійною в усіх системах відліку, як того вимагає Максвелл 'S теорії.

Пізніше в 1905 Ейнштейн показав, як маса і енергія еквівалентні. Ейнштейн був не першим, хто запропонував всі компоненти спеціальної теорії відносності. Його внесок об'єднує важливих частин класичної механіки та Максвелла 'S електродинаміки.

Третина статей Ейнштейна 1905 зацікавленими статистичної механіки, області, які були вивчені Людвіга Больцмана й Йосипа Гіббса.

Після 1905 року Ейнштейн продовжував працювати в областях, описаних вище. Він вніс значний вклад у квантову теорію, але він прагнув розширити спеціальної теорії відносності для явищ, пов'язаних з прискоренням. Ключові з'явився в 1907 році з принципом еквівалентності, в якій гравітаційне прискорення було визнано не відрізняються від прискорення, викликані механічними силами. Гравітаційна маса була тотожна з інерційної маси.

У 1908 р. Ейнштейн став викладачем в Університеті Берна після представлення його наслідки абілітації дисертацію на Конституцію випромінювання, що випливає з закону розподілу енергії чорного тіла. Наступного року він став професором фізики в Університеті Цюріха, маючи у відставку зі свого лекторів в Берні і його робота в патентному бюро в Берні.

У 1909 році Ейнштейн був визнаний провідним науковим мислителем і в цьому році він пішов з патентного бюро. Він був призначений професором у Карл-Фердинанд університету в Празі в 1911 році. Насправді 1911 був дуже важливим роком для Ейнштейна, оскільки він зміг зробити попередні прогнози про те, як промінь світла від далекої зірки, проходячи поблизу Сонця, здавалося б, злегка нахилився, в напрямку Сонця. Це було б досить значним, як це призведе до першого експериментальним доказом на користь теорії Ейнштейна.

Про 1912, Ейнштейн розпочався новий етап його гравітаційного досліджень, за допомогою свого друга математика Марселя Гроссмана, заявляючи про свою роботу в умовах тензорного обчислення Тулліо Леві-Чівіта і Грегоріо Річчі-Курбастро. Ейнштейн назвав свою нову роботу загальної теорії відносності. Він переїхав з Праги до Цюріха в 1912 році зайняти крісло в Eidgenössische Technische Hochschule в Цюріху.

Ейнштейн повернувся до Німеччини у 1914 році, але не повторну заяву для німецького громадянства. Те, що він приймається було вражаюче пропозицію. Це було дослідження стану в Прусської Академії наук разом із стільцем (але не обов'язок навчання) в Берлінському університеті. Він також запропонував дирекції Інституту кайзера Вільгельма фізики в Берліні, який незабаром буде встановлена.

Після низки невдалих спроб Ейнштейн опублікував, наприкінці 1915 року, остаточний варіант загальної теорії. Незадовго до публікації цієї роботи він читав лекції з загальної теорії відносності у Геттінгені, і він пише:

До моєї великої радості, я повністю переконав Гільберта і Клейна.

Справді Гільберта представлений для опублікування, за тиждень до Ейнштейн завершив свою роботу, документ, який містить правильні рівняння поля загальної теорії відносності.

Коли британські затемнення експедиція в 1919 році підтвердив свій прогноз, Ейнштейн був кумирів популярній пресі. Лондон Таймс заголовком 7 листопада 1919:

Революція в науці - Нова теорія Всесвіту - ньютонівської ідеї повалений.

У 1920 році Ейнштейн лекції в Берліні були перервані демонстраціями, які, хоча офіційно відмовили, майже напевно були анти-єврейським. Звичайно, там були сильні почуття, виражені у відношенні його роботи протягом цього періоду, який Ейнштейн відповів у пресі цитуванні Лоренца, Планка і Еддінгтон, як підтримка його теорій і про те, що деякі німці напали на них, якщо він:

... Німецький національний або без свастики, а не єврей з ліберальними переконаннями міжнародні ...

Протягом 1921 р. Ейнштейн зробив свій перший візит до Сполучених Штатів. Його основна причина для збору коштів на заплановані іврит університету в Єрусалимі. Однак він отримав медаль Барнарда в ході його візиту і виступив з лекцією в кілька разів з теорії відносності. Він, як повідомляється, прокоментував голова на лекції він дав у великому залі Прінстонського який був переповнений людьми:

Я ніколи не розумів, що багато американців були зацікавлені в тензорного аналізу.

Ейнштейн отримав Нобелівську премію в 1921 році, але не для теорії відносності, а за його роботу на 1905 фотоелектричний ефект. Насправді він не був присутній в грудні 1922 року на отримання призу перебуваючи на рейс до Японії. Приблизно в цей же час він зробив багато міжнародних візитів. Він відвідав Париж на початку 1922 та в 1923 році він відвідав Палестину. Після прийняття його останнім великим науковим відкриттям на асоціацію хвиль з речовиною в 1924 році він зробив подальші візити в 1925 році, на цей раз до Південної Америки.

Серед подальших відмінністю яких були Ейнштейн отримав медаль Коплі Королівського товариства в 1925 та золота медаль Королівського астрономічного товариства в 1926 році.

Нільс Бор і Ейнштейн, щоб вести дискусії з квантової теорії, яка почалася в Solvay конференції в 1927 році. Планка, Нільс Бор, де Бройля, Гейзенберга, Шредінгера і Дірака, були на цій конференції, поряд з Ейнштейном. Ейнштейн відмовився доповіддю на конференції, і:

... сказав майже нічого за подання дуже просте заперечення ймовірність тлумачення .... Потім він впав назад в тиші ...

Дійсно життя Ейнштейна був неспокійний і він повинен був сплатити ціну в 1928 році фізичний розпад приніс на шлях перевтоми. Однак він зробив на повне одужання, не дивлячись на те, щоб брати речі легкий всій 1928.

До 1930 року він робить міжнародних візитів знову повернутися до Сполучених Штатів. Третій візит до Сполучених Штатів у 1932 році надійшла пропозиція посаду в Прінстоні. Ідея полягала в тому, що Ейнштейн б провести сім місяців на рік в Берлін, за п'ять місяців у Прінстоні. Ейнштейн прийняті і виїхав з Німеччини в грудні 1932 року в Сполучених Штатах. В наступному місяці нацисти прийшли до влади в Німеччині і Ейнштейн ніколи не повернутися.

У 1933 Ейнштейн подорожував по Європі Візит в Оксфорді, Глазго, Брюссель і Цюріх. Пропозиції академічних посад, які він знайшов так важко одержати в 1901 році, були в достатку. Він отримав пропозиції від Єрусалиму, Лейден, Оксфорд, Мадриді та Парижі.

Що було призначене лише як візит став постійним домовленості до 1935 року, коли він застосовується і було надано право на постійне проживання в Сполучених Штатах. У Прінстоні його роботі зроблена спроба уніфікувати закони фізики. Однак він намагається проблеми великих глибинах, і він пише:

Я замкнувся в абсолютно безнадійному наукових проблем - тим більше, оскільки, як літня людина, я залишився відчужені від суспільства, тут ...

У 1940 р. Ейнштейн став громадянином Сполучених Штатів, але вважав за краще зберегти своє швейцарське громадянство. Він вніс великий внесок у світ під час його життя. У 1944 році він вніс свій внесок у військові зусилля, свій почерк 1905 документ про спеціальної теорії відносності і покласти його на аукціон. Він підняв шість мільйонів доларів, рукописи сьогодні знаходяться в Бібліотеці Конгресу.

До 1949 року Ейнштейн був нездоровий. Заклинання в лікарні допомогли йому відновити, але він почав готуватися до смерті шляхом складання своїй волі в 1950 році. Він залишив його наукових робіт на іврит в Єрусалимському університеті, університеті, який він збирає кошти для його першого візиту в США, служив губернатором університеті з 1925 по 1928 рік, але він відкинув пропозицію однієї посади в 1933, як він був дуже критично її адміністрації.

Ще одне велике подія мала відбутися в його житті. Після смерті першого президента Ізраїлю в 1952 році, ізраїльський уряд вирішив запропонувати посаду другого президента Ейнштейн. Він відмовлявся, але знайти пропозиції збентеження, оскільки йому було важко відмовити, не ображаючи.

За тиждень до своєї смерті Ейнштейн підписав свій останній лист. Це був лист на Бертрана Рассела, в якому він погодився, що його ім'я має йти по маніфесту закликають всі країни відмовитися від ядерної зброї. Цілком доречно, що одна з його останніх діях було стверджувати, як він робив все своє життя, за міжнародний мир.

Ейнштейн був кремували в Трентон, Нью-Джерсі в 4 вечора 18 квітня 1955 (в день його смерті). Його прах були розкидані в невстановленому місці.

Source:School of Mathematics and Statistics University of St Andrews, Scotland