Математики

Час лінія Фотографії Гроші Печатки Sketch Пошук

Oskar Johann Viktor Anderson

Дата народження:

Місце народження:

Дата смерті:

Місце смерті:

2 Aug 1887

Minsk, Russian Empire (now Belarus)

12 Feb 1960

Munich, Germany

Презентація
ВНИМАНИЕ - Автоматичний переклад з англійської версії

Оскар Андерсон іноді називають російську, іноді німецькою мовами. Його ім'я фігурує як Оскар Миколайович Андерсон і Оскар Йохан Віктор Андерсон. Причина плутанини в тому, що він народився в Мінську (в тому, що в даний час Республіка Білорусь) і переїхав до Казані, яка знаходиться в західній частині Росії на краю Сибіру в 1890, але він народився в родині, яка була проведена етнічна німецькою мовою. Його батько Ніколя Андерсон був професором фінно-угорські мови в університеті Казані.

Оскар були присутні Казані гімназії (тієї ж школи Лобачевського були присутні століття раніше) і закінчила із золотою медаллю в 1906 році. Андерсон провів один рік у вивченні математики Казанського університету, перш ніж в Санкт-Петербурзі, де він вивчав економіку в політехнічному інституті. З 1907 по 1915 він обіймав посаду помічника А. А. Чупров і його дисертація була на дисперсію-різницевого методів для аналізу часових рядів. Він розвинув ідеї свого керівника Чупров на кореляції і була опублікована в Biometrika в 1914 році. Подробиці дивіться Чупров і його робота з Андерсоном.

Під час навчання в Політехнічному інституті Санкт-Петербурга, і діючи в якості асистента Чупров, він взяв на себе обов'язок надалі 1912 році, коли він почав викладацьку роботу на комерційному училищі в Санкт-Петербурзі. А також навчання в цій школі, Андерсон закінчив юридичний факультет. Джонсон і Коц писати:

Серед інших заходів у цей час він організував і брав участь в експедиції в 1915 році в Туркестан для виконання сільськогосподарських обстежень в районі ріки Сир-Дар'ї. Це обстеження було у великому масштабі, і володіла представницьким попереду сучасних досліджень в Європі і США.

У 1917 році Андерсон лівий Санкт-Петербург і переїхав до Києва. Там він провів дві посади: одну в Комерційний інститут, де він вперше вивчені статистичні дані і потім викладав, а інший в демографічний інститут Київської академії наук. Слуцький викладав у Київському інституті Торгової коли Андерсон прибутку, і вони залишаться колегами протягом трьох років. Події в 1920 році повинні були мати глибокий вплив на життя Андерсона.

Російська громадянська війна почалася в 1918 році після закінчення Другої світової війни Були трьох сторін, Червона Армія під керівництвом Троцького, білі армії, які були проти комуністів на чолі з колишнім імперським офіцерам і "зелених", які були анархісти проти червоних і найсильніших в Україні. В. І. Ленін прийшов до влади, але він не підтримує ідею швидкого переходу до соціалістичної економіки, оскільки необхідні економічні навички відсутні. Були суперечки з приводу економічної політики, деякі бажаючі швидко перейти до соціалістичної економіки. Політики, які були введені в дію залишив почуття робочої сили обдуреними, оскільки вони чекали отримати контроль над промисловістю, і там були страйки та заворушення в країні. Леніна Андерсон підійшов і запропонував йому високу посаду в економічному управлінні Росією. Андерсон, як і багато росіян в цей час, були політичні погляди, які були лівими. Однак він був незадоволений керівництвом країни, і особливо нещасної про те, що деякі з його колег були лікувати. Він залишив Росію в 1920 році разом зі своєю сім'єю, вони були фактично біженцями.

Уолд пише в:

Хід зовнішніх подій у житті Оскара Андерсона відображає турбулентності і агонія Європу роздирають війни і революції.

Дійсно, ця турбулентність мати драматичні наслідки для життя Андерсона. Він втратив трьох дітей протягом наступного періоду, в першу дочку, то через деякий час сина і, нарешті, другий син помер, яка виступає у Другій світовій війні. Але ми випередили події, які ми були описі, тому повертатися до періоду після Андерсон покинув Росію, він відправився в Будапешті і в 1921 році він став вчителем там. Через кілька років він переїхав до Болгарії і з 1924 по 1933 він викладав у Комерційному інституті Варна.

У 1933 році Андерсон був удостоєний стипендії Рокфеллера, що дозволило йому поїхати до Англії і Німеччини. Він провів стипендію до 1935 року і за цей час він написав свою першу книгу, яка була з математичної статистики, яка була опублікована у Відні в 1935 році. У цій книзі Андерсона намагалися представити останні статистичні методи, припускаючи лише, що його читачі покрили математики школи.

Повернувшись в Болгарії в 1935 році Андерсон був призначений професором в університеті Софії. Він брав участь у ряді важливих частин роботи болгарського уряду, такі, як використання методів вибірки в 1926 перепис населення і виробництва, болгарська сільськогосподарського виробництва в 1931/32 році, і культура статистики в 1936 році. Він був направлений до Німеччини в 1940 році болгарським урядом для вивчення нормування у воєнний час, а в 1942 р. він прийняв кафедру в університеті м. Кіль.

Через два роки після закінчення Другої світової війни, у віці шістдесяти, Андерсон прийняв голову економіки в університеті Мюнхена. Він залишився в Мюнхені, на все життя. Фельс пише в:

На момент його смерті був неперевершеним його авторитет в німецькому статистичних колах. Це було головним чином через його зусиллям була покращена статистичної підготовки економістів в німецьких університетах ...

Tintner І.М., Андерсон описує як "можливо, найбільш широко відома статистика в Центральній Європі". Він продовжує писати, що:

... через свого походження в російській школі процвітає ймовірно, ... Андерсон належить до так званої "континентальної" школу статистики, а також працював у традиціях Lexis і Борткевич. Він може бути останнім представником цього підходу ....

Він застосовується математична статистика в економіку за допомогою непараметричних методів. Огляд його роботи представлені у вигляді:

Його наукові праці, завжди відрізняли від особистої участі, є достатнім авторитетом для міцного бути інтерес ... Деякі зусилля Андерсона були попереду свого часу ... Таким чином, його увагу на випадкових аналізу Non-експериментальних даних є нагадуванням того, що в цьому важливому секторі прикладної статистики набагато менш розвинена, ніж описова статистика і аналіз експериментальних .... Головна сила наукової роботи Андерсона брехні, я думаю, в систематичної координації теорія та застосування.

У його внесок поділити в такий спосіб:

Особливо він вважав, що статистичні дані, засновані на законі великих чисел і сортування з випадкових відхилень, є єдиною заміною для експериментів, які неможливі в економіці. Розумною оцінки труднощів, властивих економіці, як наука, Андерсон був проти використання "вишуканий" Статистичні методи і передумови для прийняття стосовно законів розподілу. Це привело його до непараметричних методи і до необхідності аналізу випадкових в економіці.

Source:School of Mathematics and Statistics University of St Andrews, Scotland