Математики

Час лінія Фотографії Гроші Печатки Sketch Пошук

Paul Adrien Maurice Dirac

Дата народження:

Місце народження:

Дата смерті:

Місце смерті:

8 Aug 1902

Bristol, England

20 Oct 1984

Tallahassee, Florida, USA

Презентація Вікіпедія
ВНИМАНИЕ - Автоматичний переклад з англійської версії

Поль Дірак 'S батько Шарль Адрієн Ладіслас Дірака і його мати була Флоренс Ханни Holten. Чарльз Дірак швейцарський громадянин, що народився в Монтей, в кантоні Вале Швейцарія, а його мати приїхала з Корнуолл в Англії. Чарльз навчався в Женевському університеті, потім в Англії приблизно в 1888 році і викладав французьку мову в Брістолі. Там він зустрів Флоренція, чий батько переїхав до Брістоль як Master Mariner на кораблі, Брістоль, коли вона працювала в бібліотеці. Чарльз і Флоренції в 1899 році одружився, і вони переїхали в будинок у Bishopston, Брістолі, який вони назвали Монтей місто після народження Чарльза. До цього часу Шарль навчання французької мови в середній школі при торговельному Venturers технічний коледж в Брістолі.

Павло був одним з трьох дітей, його старший брат був Реджинальд Чарльз Фелікс Дірака і його молодшій сестрі Беатріс Ізабель Маргарита Walla Дірака. Поле було дуже суворим сімейного виховання. Його батько наполягав, що тільки французи говорять за обіднім столом, і, як наслідок, Павло був тільки один є разом з батьком у їдальню. Отця Павла була настільки суворої, з синами, що обидва були відчужені та Павло був вихований в кілька нещасний будинок.

Перша школа, яка була Поль був присутній єпископ початкову школу, і вже в цьому навчальному його виняткові здібності до математики стало ясно, своїх вчителів. Коли йому було дванадцять років, він вступив середньої школи, які відвідують середню школу, де викладав його батько яка є частиною торгово Venturers технічний коледж. Приблизно в цей час Пола вступили в цій школі, Перша світова війна почалася, і це робить позитивний вплив на Пола з дорослими хлопчиками в школі вирушив у військову службу і молодші хлопчики більш широкий доступ до наукової лабораторії та інших об'єктів. Павло сам пише про своїх шкільних років в:

Торговий Venturers була чудовою школою для науки і сучасної Мови. Був не латинського або грецького, те, про яке я навіть радий, тому що я не ціную старих культур. Я вважаю, що мені дуже пощастило в тому, змогли взяти участь в школі. ... Я кинувся через нижню форму, і був введений в особливо раннього віку, основи математики, фізики та хімії у вищих формах. В математиці я вчилася за книгами які в основному були попереду всього іншого класу. Таке швидке просування було дуже допомагає мені в моїй кар'єрі останнього.

Він завершив свою шкільну освіту в 1918 році, а потім вивчав електротехніку в Університеті Брістоля. До цього часу університет пов'язував з торгів Venturers технічний коледж таким Дірак залишився в тому ж будинку, він навчався протягом чотирьох років в середній школі. Хоча математику була його улюбленою темою він вибрав для вивчення інженерних курсів в університеті, оскільки він вважав, що тільки можливо кар'єри математика викладання математики в школі і він, звичайно, хотіли, щоб уникнути цієї професії. Він отримав вчений ступінь у галузі інженерії в 1921, але після цього, після нічим не літня робота в інженерно-технічних робіт, він не знайшов постійного місця. До цього часу він розвивався у справжню пристрасть до математики, але його спроби вчитися в Кембриджі вдалося за досить дивним причин.

Беручи стипендії Кембриджські іспити в червні 1921 року він був удостоєний стипендії для вивчення математики в коледжі Св. Іоанна в Кембриджі, але він не забезпечує достатньою, щоб підтримати його. Додаткову підтримку можна було б очікувати від своїх місцевої влади освіту, проте йому було відмовлено у підтримці на тій підставі, що його батько не був громадянином Великобританії досить довго. Дірака була надана можливість вивчати математику в Брістолі без сплати мит і він зробив це з присудженням перше відзнакою в 1923 році. Після цього він був отриманий грант для проведення досліджень в Кембриджі, і він почав своє навчання там у 1923 році.

Дірак був надії отримати свої дослідження під керівництвом Авен Каннингем, для цього час Дірака була зачарована стали в загальній теорії відносності і хотілося провести дослідження по цій темі. Каннінгем вже була, як багато студентів досліджень, а він готовий взяти на себе і так Дірака керував Ральф Фаулер. Автори пишуть:

Фаулер був провідним теоретиком в Кембриджі, добре розбирається в квантової теорії атома, його власні дослідження в основному по статистичної механіки. Він дізнався в Дірака студент незвичайні здібності. Під його впливом Дірак працював над деякими проблемами в статистичної механіки. Протягом шести місяців після прибуття в Кембриджі він написав дві роботи з цих проблем. Немає сумнівів Фаулера викликали його інтерес до квантової теорії, і травні 1924 Дірака завершив свій перший документ, що стосується квантово проблем. Ще чотири документи були завершені до листопада 1925 рік.

Незважаючи на очевидні успіхи академічних Дірака користувалася в якості докторанта Це був нелегкий для нього час. Його брат Реджинальд Дірака наклав на себе руки в цей період. Немає причин для самогубства, здається, відомо, але відносини Дірака зі своїм батьком, і без того напружені, здавалося, майже до кінця повністю після цього який дозволяє припустити, що Дірак відчував, що його батько здійснюватися принаймні частину відповідальності. Вже чоловік, який кілька друзів, це особиста трагедія мала ефекту зробити його ще більш відкликана.

Хоча він вже зробив дуже добрий початок його наукової кар'єри, ще більш вражає робота для наслідування. Це стало результатом Дірака приділяється доказів документ Гейзенберг наступного літа 1925 року. Значення алгебраїчних властивостей Гейзенберга 'S комутатори вдарив Дірака, коли він був на прогулянці в країні. Він зрозумів, що Гейзенберг 'з принципом невизначеності була заява про некоммутатівності квантовомеханічний спостережуваних. Він розумів, аналогія з дужками Пуассона в Механіка Гамільтона. Хіггса пише в:

Ця подібність за умови, що ключем, який привів його до розробки вперше математично послідовне загальної теорії квантової механіки, відповідно до Механіка Гамільтона.

Ідеї були викладені в докторської дисертації Дірака квантової механіки, для яких йому було присуджено ступінь доктора наук в 1926 році. Примітно, що Дірака було одинадцять статей в пресі, перш ніж представляти його докторська дисертація. Після присудження ступеня він вирушив у Копенгаген, щоб працювати з Нільса Бора, переходячи в Геттінген, в лютому 1927 року, де він взаємодіє з Роберт Оппенгеймер, Максом Борном, Джеймсом Франком та російська Ігор Тамм. Приймаючи запрошення Еренфеста, він провів кілька тижнів у Лейдені на зворотному шляху в Кембриджі. Він був обраний членом ради коледжу Св. Іоанна в Кембриджі в 1927 році.

Дірак відвідав Радянський Союз у 1928 році. Це був перший із численних візитів він знову пішов у 1929, 1930, 1932, 1933, 1935, 1936, 1937, 1957, 1965 і 1973 роках. Крім того, в 1928 році він виявив зв'язок між відносності та квантової механікою, відомий своєю спиною-1 / 2 рівняння Дірака. У 1929 році він здійснив свій перший візит до Сполучених Штатів, виступаючи з лекціями в університетах Вісконсін та Мічиган. Після цього візиту, поряд з Гейзенберга, він перетнув Тихий океан і читав лекції в Японії. Він повернувся через Транс-Сибірської залізниці.

У 1930 році Дірак опублікував принципи квантової механіки і за цю роботу він був нагороджений Нобелівською премією з фізики в 1933 році. Де Фасіо, перегляду, говорить про цю книгу:

Дірак не вплинуло на Feeding Frenzy в експериментальній феноменології часу. Це дало книги Дірака ... міцного якість робіт, що лише деякі можуть зрівнятися.

Автори відзначають, що книги:

... відображає вельми характерний підхід Дірака: анотація, але простий, завжди вибору важливі моменти і сперечаючись з неперевершеною логікою.

Некролог Примітки:

Його лекції в Кембриджі були за зразком [принципи квантової механіки], і вони передали для багатьох поколінь студентів потужне враження від злагодженості та елегантності квантової теорії. Вони складали його основний внесок в освіту, тому що він узяв дуже мало студентів досліджень.

Крім того, в 1930 Дірака був обраний членом Королівського товариства. Ця честь прийшла в перший раз, що його ім'я було висунуто, сама по собі досить незвичайна подія, яка багато чого говорить про вкрай високу думку Дірака хлопець вчені з нього.

Дірак Lucasian був призначений професором математики в Кембріджському університеті в 1932 році, цю посаду він займав протягом 37 років. У 1933 році він опублікував новаторську папери на Лагранжа квантової механіки яка стала фундаментом, на якому Фейнман пізніше побудували свої ідеї інтеграла по коліях. У тому ж році Дірак отримав Нобелівську премію з фізики, він поділився з Шредінгера. Це цікавий коментар на природу Дірака, що його перша думка була відмовитися від призу на тій підставі, що він ненавидить публічність. Проте коли він вказав йому, що він буде отримувати набагато більше публічності, якщо він відмовився від призу, він погодився. Ще одне зауваження про цю подію є те, що Дірака було сказано, що він може запросити своїх батьків до церемонії вручення премії в Стокгольмі, але він вирішив запросити тільки своєї матері, а не його батько.

1934-35 навчальний рік є важливим для обох Дірака з особистих і професійних причин. Він побував в Інституті перспективних досліджень у Прінстоні і там він подружився з Вігнера. Хоча Дірака була там Вігнера 'сестри Маргіт, який жив у Будапешті, відвідав свого брата. Ця випадкова зустріч привела, в січні 1937 року, Дірака одружитися Маргіт у Лондоні. Маргіт був одружений і мав двох дітей Джудіт і Габріель Андрія від першого шлюбу. І діти, прийняв ім'я Дірака і Габріель Андрій Дірак продовжував став відомим математиком чиста, особливо сприяють теорії графів, стає професором чистої математики в університеті м. Орхус у Данії.

У 1937 році в тому ж році він одружився, Дірак опублікував свою першу роботу на великих чисел і космологічних питань. Ми більш докладно прокоментувати його ідеї з космології нижче. Він опублікував свою знамениту доповідь про класичної теорії електрона, яка включала масові перенормування та радіаційні реакції в 1938 році. Дірак працював під час Другої світової війни на поділу урану і ядерної зброї. У Зокрема, він виступав як консультант в Бірмінгемі група працює над атомною енергією. Ця асоціація привела Дірака була позбавлена британським урядом з поїздки в Радянський Союз після закінчення війни, він був не в змозі знову відвідати до 1957 року.

Вище зазначалося, що Дірак був обраний членом Королівського товариства в 1930 році. Він був нагороджений Королівським товариством 'S Royal медаль в 1939 році і товариство нагородило його медаллю Коплі їх в 1952 році:

... на знак визнання його чудового вкладу в релятивістської динаміки частки в квантової механіки.

У 1969 році пішов з Дірака Lucasian кафедри математики в Кембриджі і вирушив з сім'єю до Флориди в Сполучених Штатах. Він провів Візит призначень в Університеті Майамі і в Університеті штату Флорида. Потім, в 1971 році, Дірак був призначений професором фізики в Університеті штату Флорида, де він продовжував свої дослідження.

У 1973 і 1975 Дірака викладав у фізико-технічного інституту в Ленінграді. У цих лекціях він говорив про проблеми космології або, точніше, до проблеми безрозмірні комбінації світових констант.

Хоча Дірак зробив значно важливий внесок у фізику, важливо розуміти, що він завжди був мотивований принципи математичної красою. Дірак єдиної теорії квантової механіки і теорії відносності, але він також пам'ятати за його видатну роботу на магнітних монополів, фундаментальна довжина, антиречовину, D-функції, бюстгальтер-кети і т.д.

Існує стандартна фольклорних оповідань Дірака, в основному оберталися навколо Дірак говорив саме те, що він мав на увазі і не більше. Одного разу, коли хтось, роблячи важливий розмова за обідом, прокоментував, що це була вітряна, Дірак з-за столу й пішов до дверей, подивився, повернувся до столу і відповів, що дійсно було вітряно. Це було сказано жартома казав, що його лексика складається з "так", "Ні", і "я не знаю". Звичайно, коли Чандрасекара пояснював свої ідеї Дірака він постійно вставив "так", а потім пояснив Чандрасекара, що "так" не означає, що він згоден з тим, що він говорив, тільки те, що він хотів би його продовжити. Одного разу він сказав:

Коли я навчався в школі ніколи не починати пропозицію, не знаючи кінця.

Це може пояснити багато чого про його розмові, а також про його красиво письмових пропозицій у своїх книгах і документах.

Дірак отримав багато нагород за свою роботу, деякі з яких ми згадували вище. Він відмовився прийняти почесних ступенів, але він прийняв почесним членом академій і наукових товариств. Список цих довгих, але серед них є Академія наук СРСР (1931), Індійської академії наук (1939), китайський фізичного товариства (1943), Королівської ірландської академії (1944), Королівського Товариства Единбурга (1946), Інститут Франція (1946), Національний інститут наук Індії (1947), Американського фізичного товариства (1948), Національної академії наук (1949), Національної академії наук і мистецтв (1950), Accademia делле Scienze ді Торіно (1951), Академії Das Ciencias Лісабоні (1953), Папської академії наук, Ватикан (1958), Accademia Nazionale Dei Лінчеї, Римі (1960), Датська королівська академія наук (1962), Французької академії наук Парижа (1963). Він був призначений на орден "За заслуги в 1973 році.

Меморіальна засідання відбулося в Кембріджському університеті 19 квітня 1985 та документи, представлені на цьому засіданні були опубліковані в Данина поваги Поль Дірак, Кембридж, 1985 (Брістоль, 1987). Документів ,,,,, і саме в цьому томі. Achuthan, перегляд обсягу, пише:

... Ми жваво скрізь блискучі відбитки Дірака, об'єднувача квантової механіки і теорії відносності. Кожна з частин не тільки на честь особливо обдарованих розумом, але й місця на запис, наскільки глибоко і abidingly людський розум не може проникнути в сферу математичного розуміння і моделювання, зберегти в недоторканності дух краси і ясності творчого генія. Усього лише кілька лауреатів Нобелівської премії завжди можна порівняти також з цього гігантського математичних наук, на чиєму кончину світу оригінального мислення, безумовно, втратила одного з самих дорогоцінних душ зберігши, на щастя ще слава для інших, щоб співати і наслідувати за довгий час .

У листопаді 1995 року дошка була анонсована в Вестмінстерському абатстві в пам'ять Пола Дірака. Том включає лекції в Королівському суспільстві з цього приводу. Меморіальний адреса був представлений Стівен Хокінг, який був наступником Дірака в Lucasian кафедри математики в Кембриджі, який був спочатку Ньютона 'S стільця.

Source:School of Mathematics and Statistics University of St Andrews, Scotland