Matematikai

Laikas linija Nuotraukos Pinigai Antspaudai Eskizas Ieškoti

Galileo Galilei

Gimimo data:

Gimimo vieta:

Mirties data:

Vieta mirtis:

15 Feb 1564

Pisa (now in Italy)

8 Jan 1642

Arcetri (near Florence) (now in Italy)

Pristatymas Vikipedija
DĖMESIO - Automatinis vertimas iš anglų versija

Galileo Galilei 'ai tėvai buvo Vincenzo Galilei ir Džulija Ammannati. Vincenzo, kuris gimė Florencijoje 1520 m., buvo muzikos mokytoja ir bauda lute žaidėjas. Baigęs muzikos Venecija jis atliko eksperimentus su stygos remti savo muzikos teorijos. Džiulija, kuris gimė Pescia, vedęs Vincenzo 1563 m. ir jie padarė savo namuose netoli Piza kaime. "Galileo" buvo jų pirmasis vaikas ir praleido savo pirmuosius metus su šeima Piza.

In 1572, "Galileo" buvo aštuoni metai, jo šeima grįžo į Florencija, jo tėvo gimtojo miesto. Tačiau GALILEO liko Piza ir gyveno dvejus metus Muzio Tedaldi, kurie buvo susiję su "Galileo motinos santuokos. Kai jam sukako dešimt metų, "Galileo" kairę Piza prisijungti prie savo šeimos Florencijoje ir ten jis buvo Tutored pagal Jacopo Borghini. Kai jis buvo pakankamai suaugę, kad reikia mokytis vienuolyną, jo tėvai išsiuntė jį į kamaldulių vienuolyno ansambliui ne Vallombrosa kuris įsikūręs puikus miško Hillside 33 km į pietryčius nuo Florencija. Kamendulai ordinas buvo nepriklausoma benediktinų ordiną, padalijant ją nuo maždaug 1012. Užsakyti kartu vienišas gyvenimas su griežtas gyvenimo vienuolis ir netrukus jaunų Galileo atsiskyrėlis rasti šiame gyvenime patraukli. Jis tapo naujokas, ketinančios prisijungti prie įsakymu, tačiau tai nebuvo prašome tėvo, kuris jau nusprendė, kad jo vyriausiasis sūnus turi tapti gydytoju.

Vincenzo teko grįžti iš Vallombrosa Galileo į Florencija ir atsisakyti narystės Kamendulai kad idėja. Jis padarė ir toliau mokėsi į Florencija, tačiau, mokyklos valdomos Kamendulai vienuoliai. Į 1581 Vincenzo siųsti Galileo Atgal į Piza, kad vėl gyventi su Muzio Tedaldi ir dabar registruotis medicinos laipsnis Pizos universitete. Nors medicinos karjerą idėja niekada, atrodo, kreipėsi į "Galileo", jo tėvo noras buvo gana natūralus, nes ten buvo skirti gydytojas, savo šeimai praėjusio amžiaus. Galileo niekada atrodo ėmėsi medicinos studijos rimtai, lankyti kursus savo realių interesų, kurie buvo matematikos ir gamtos filosofija. Jo matematikos mokytoja Piza buvo Filippo Fantoni, kuris vyks matematikos katedros. Galileo "grįžo į Florencija vasaros atostogoms ir ten toliau mokytis matematikos.

Tais metais 1.582-83 Ostilio Ricci, kuris buvo Toskanos Teismo matematikas ir buvęs mokinys nuo Tartaglia, mokė apie Euklido 's elementų Pizos universitete "Galileo" dalyvavo kursą. Per 1.583 Galileo vasarą grįžo į Florencija su savo šeima ir Vincenzo pakvietė jį skaityti Galen toliau savo medicinos studijas. Tačiau "Galileo", vis dar nenori studijuoti mediciną, kviečiami Ricci (taip pat į Florencija, kur Toskanos teismas praleido vasarą ir rudenį), kad savo namuose susitiko su savo tėvu. Ricci bandė įtikinti Vincenzo leisti savo sūnų mokytis matematikos, nes tai buvo kai jo interesams nustatyti. Žinoma, Vincenzo nepatinka idėja ir stipriai priešinosi, tačiau galiausiai jis užleido truputį ir "Galileo" buvo galima mokytis Euklido ir Archimedo darbus iš italų kuris Tartaglia padarė. Žinoma, jis dar oficialiai dalyvavo kaip medicinos studentas Piza bet galiausiai, iki 1585, jis paliko šį kursą ir liko be baigia savo lygį.

"Galileo" pradėjo dėstyti matematiką, pirmą privačiai Florencija ir tada per 1.585-86 ne Siena, kur jis surengė viešą susitikimą. Per vasarą 1.586 dėstė Vallombrosa, o šiais metais jis parašė savo pirmąją mokslinę knygą šiek tiek balansas [La Balancitta], kurioje aprašyta Archimedo būdas rasti konkrečius gravities (ty santykinis tankis), naudojant medžiagų balansą. Kitais metais jis išvyko į Romą vizito Clavius kuris buvo profesorius matematikos Jėzuitų Kolegijos Romano ten. Temą, kuri buvo labai populiarus jėzuitų matematikų tuo metu buvo traukos centrams ir "Galileo" atnešė su savimi tam tikrų rezultatų, kuriuos jis atrado šią temą. Nepaisant padaryti labai palanki įspūdį Clavius, "Galileo" nepavyko gauti paskyrimą mokyti matematikos Bolonijos universiteto.

Išvažiavus Roma "Galileo liko susisiekti su Clavius paštu ir Guidobaldo del Monte buvo taip pat reguliariai korespondentas. Žinoma, teoriją, kuri "Galileo" įrodė dėl svorio svarmenis centrų, ir paliko Romoje, buvo aptartos šios korespondencijos. Taip pat tikėtina, kad "Galileo" gavo Lecture Notes nuo kursus, kurie buvo duotas Collegio romano, nes jis pasidarė tokios medžiagos, kuri vis dar gyvena šiandien. Korespondencija prasidėjo maždaug 1.588 ir tęsėsi daugelį metų. Pat 1588 m. "Galileo" gavo prestižinį konkursą į paskaitą apie matmenys ir vieta pragaro į Dante's Inferno "ne į Florencija akademija.

Fantoni paliko matematikos katedros Pizos universitete 1589 m. ir "Galileo" buvo paskirtas į šias pareigas (nors tai buvo tik nominali pasirengusi suteikti finansinę paramą, skirtą GALILEO). Ne tik jis gauna labai rekomendacijos Clavius, tačiau jis taip pat įgijo puikią reputaciją, per savo paskaitas Florencijos akademija praėjusiais metais. Jaunas matematikas buvo greitai įgijo reputaciją, buvo būtina gauti tokią poziciją, tačiau vis dar buvo aukštesnės pozicijos, kurioje jis galėtų siekti. "Galileo" trejus metus praleido ūkyje šiuo metu Pizos universiteto postą ir per tą laiką jis parašė De motu esė serijos judesio, kurį jis niekada nebus paskelbtas teorija. Tikėtina, kad jis niekada nebuvo paskelbta ši medžiaga, nes jis buvo mažesnis nei patenkintas, ir tai yra teisingas, nors yra keletas svarbių žingsnių į priekį, jis taip pat yra neteisingas idėjas. Patikrinkite svarbiausių naujų idėjų, kurios De motu yra tai, kad vienas gali patikrinti teorijų atliekant eksperimentus. Visų pirma darbas yra jam svarbi mintis, kad vienas gali išbandyti teorijų apie kurių įstaigos, naudodamos nuožulniąja plokštuma į sulėtinti nusileidimo greitį.

Be 1.591 Vincenzo Galilei, Galileo tėvas mirė, ir kadangi "Galileo" buvo vyriausias sūnus, jis teikia finansinę paramą šeimoms ir visų pirma turi pakankamai lėšų suteikti dowries jo dviejų jaunesnių seserų. Būdama matematikos profesorius Pizos nebuvo gerai sumokėta, kad "Galileo ieškojo daugiau pelno paštu. Su stipriu rekomendacijos Guidobaldo del Monte, "Galileo" buvo paskirtas profesorius, matematikos Padujos universitetas (nuo Venecijos Respublikos universitete) 1592 m. bent atlyginimas tris kartus, ką jis gavo Piza. Apie 1.592 gruodis 7 atidavė savo įžanginę paskaitą pradėjo nuo aštuoniolikos metų į universitetą, metus, vėliau jis apibūdinamas kaip savo gyvenimo laiminga. Padujos savo pareigas daugiausia buvo mokyti Euklido "s geometrijos ir standartas (Ģeocentrisks) Astronomija medicinos studentams, kurie turi žinoti apie astronomiją, siekiant pasinaudoti astrologijos jų medicinos praktikai. Tačiau GALILEO prieštaravo Aristotelio "ai mano astronomijos ir gamtos filosofija trijų viešų paskaitų davė, susijusias su New Star išvaizdą (dabar žinoma kaip" Kepler "s Supernova") 1604. Šiuo metu tikėjimas buvo, kad Aristotelis, būtent, kad visi dangaus pokyčiai turėjo įvykti Mėnulio regiono arti Žemės, fiksuoto žvaigždės yra nuolatiniai sritį. "Galileo" naudojama Parallax argumentų įrodyti, kad Naujoji žvaigždė negali būti arčiau žemės. Iš asmeninio rašto buvo parašyta, kad Keplerio 1598, "Galileo" pareiškė, kad jis buvo Koperniko (šalininkas Koperniko teorijos). Tačiau jokios viešosios ženklas šis tikėjimas buvo rodomi, kol po daugelio metų.

Padujos, "Galileo" pradėjo ilgalaikius santykius su Maria Gambija, kuris buvo iš Venecijos, bet jie negali tuoktis galbūt todėl, kad "Galileo" pajuto jo finansinė padėtis nėra pakankamai gera. 1600 metais savo pirmąjį vaiką Virdžinija gimė, po antros dukters Livia šiais metais. 1606 metais jų sūnus Vincenzo gimė.

Mes minėta Galileo "teorija judesio klaida, nes jis jį atlikti De motu maždaug 1.590. Jis buvo labai klysta savo įsitikinimą, kad jėgos, veikiančios ant kūno buvo santykinis skirtumas tarp jo tankis ir kad medžiaga, per kurią jis perkeltas. Galileo rašė savo draugo Paolo Sarpi, baudos matematikas, kuris buvo Patarėjas prie Venecijos Vyriausybė, 1604 m., ir tai matyti iš jo laišką, kad iki to laiko jis suprato savo klaidą. Iš tikrųjų jis grįžo į darbą dėl judėjimo teoriją 1602 m. ir per ateinančius dvejus metus, per savo tyrimą, nuožulnios plokštumos ir švytuoklė, jis buvo suformuluoti teisingą praktiką kuriems įstaigų ir dirbo, kad sviedinys taip parabolinių kelias. Tačiau šie žinomi rezultatai bus paskelbti dar 35 metų.

Gegužės 1609, "Galileo" gavo iš Paolo Sarpi laišką pasakojo jam apie žiūronas, kad olandai parodė Venecijoje. Galileo rašė Žvaigždžių Messenger (Sidereus Nuncius) balandžio 1610:

Apie dešimt mėnesių ataskaita pasiekė mano ausis, kad tam tikrų Fleming buvo pastatytas žiūronas, kuriais matomi objektai, nors labai toli nuo stebėtojo akių buvo aiškiai matyti, kaip jei netoliese. Šios tikrai puikus poveikis keletą patirtimi, buvo susiję, kurį kai kurie asmenys tikėjo, o kitos jų atsisakė. Po kelių dienų ataskaita buvo patvirtinta laišką aš gavau nuo prancūzai Paryžiuje, Jacques Badovere, kuri sukėlė man taikyti sau nuoširdžiai ištirti būdus, kuriais galiu atvykti į priemonę, panašią į išradimą. Tai aš netrukus po to, mano pagrindas yra refrakcijos doktrina.

Iš šių ataskaitų ir naudoti savo techninius įgūdžius, kaip matematikas ir kaip meistras, "Galileo" pradėjo teikti nuo teleskopų, kurio optinė atlikimas buvo daug geresnis negu Olandijos prietaisų serija. Jo pirmasis teleskopas buvo pagamintas iš turimų lęšių ir davė apie keturių kartų. Norėdami patobulinti šį Galileo mokėsi sumalamas ir Lenkijos savo lęšius ir rugpjūtis 1609 jis buvo su padidinimo priemonė sudaro aštuoni ar devyni. "Galileo" iškart pamačiau komercinių ir karinių taikomųjų programų savo teleskopo (kurį jis pavadino perspicillum) laivų jūroje. Jis nuolat Sarpi apie jo eigą ir Sarpi įrengtas už Venecijos Senato demonstravimas. Jie buvo labai didelį įspūdį, o už didelio padidinti jo atlyginimą, "Galileo" suteikė išimtines teises dėl teleskopų gamyboje Venecijos senatas. Atrodo, ypač gerai judėti dėl jo, nes jis turi žinoti, kad šios teisės buvo beprasmė, ypač, nes jis visada pripažino, kad teleskopas buvo ne jo išradimas!

Iki 1.609 Galileo pabaigoje jau pasuko teleskopą į nakties dangų ir pradėjo daryti puikių atradimų. Swerdlow rašo (see):

Maždaug dviejų mėnesių, gruodžio ir sausio, jis padarė daugiau atradimų, kurie pakeitė pasaulį, nei kas nors kada nors anksčiau ar vėliau.

Astronomijos atradimų padarė jo teleskopas buvo aprašyta trumpa knygą pavadinimu "Žvaigždžių Messenger paskelbtas Venecija gegužė 1610. Šis darbas sukėlė sensaciją. "Galileo" tvirtino, kad matė kalnus Mėnulyje, pasirodė esanti Paukščių Tako sudarė mažos žvaigždės, ir mačiau keturių mažų įstaigų Orbita Jupiterio. Tai paskutinis, su akis į vis Florencija poziciją, jis greitai, pavadintą "Medicean žvaigždžių". Jis taip pat nusiuntė Cosimo de Medici didžiojo kunigaikščio Toskana, puikus teleskopas už save.

Venecijos senatas, galbūt suprasdamas, kad teises gaminti teleskopai, kad "Galileo davė jiems buvo beverčiai, įšaldė savo darbo užmokestį. Tačiau jam pavyko įspūdingų Cosimo ir, birželio 1610, praėjus vos mėnesiui po savo garsiąją knygelė buvo paskelbta, "Galileo" atsisakė savo posto, Padujos ir užėmė vyriausiojo Matematika metu Pizos universiteto (be mokymo muitų srityje) ir "Matematika ir filosofas 'to Grand Duke of Tuscany. 1611 jis lankėsi Romoje, kur jis buvo traktuojamas kaip pirmaujanti garsenybė; Collegio Romano įdėti į Grand vakarienė su kalbos į garbę Galileo puikių atradimų. Jis taip pat buvo iš Accademia dei Lincei valstybių (iš esmės Šeštosios Tarybos narys) ir tai buvo garbės, kuri buvo ypač svarbu, kad "Galileo", kuris pasirašė pats "Galileo Galilei Linceo" nuo to laiko.

Būdamas Romoje, ir po jo sugrįžimo į Florencija, "Galileo" ir toliau teikti pastabas su savo teleskopu. Jau Žvaigždžių Messenger davė žaliavinės laikotarpių keturis Jupiterio palydovai, tačiau tikslesnių skaičiavimų buvo tikrai nelengva, nes buvo sunku nustatyti, iš kurios stebėjimo palydovas buvo I ", kuri buvo II, III, IV ir kuri. Jis padarė visa eilė pastabų ir galėjo pateikti tikslią laikotarpius iki 1612. Vienu metu atliekant skaičiavimus tapo labai suglumino, nes duomenis jis įrašė atrodė nesuderinama, tačiau jis nepamiršo atsižvelgti į Žemės aplink Saulę iniciatyva.

"Galileo" pirmoji pasuko teleskopą į Saturno apie 1.610 liepos 25 d. ir jis atrodė kaip trims įstaigoms (jo teleskopas nebuvo pakankamai gera, kad parodyti, žiedai, tačiau padarė jiems atrodo kaip skilčių abiejų planetos pusėje). Tęsinys pastabas buvo mįslingas tiesų "Galileo" kaip apie vieną iš Saturno pusėje įstaigų dingo kai žiedų sistema buvo pranašumą. Pat 1610 m. atrado, kad, žiūrint į teleskopas, planeta Venera parodė etapais, tokias kaip Mėnulis, ir todėl turi Orbita Sk ne Žemėje. Ši neleido viena nuspręsti tarp Koperniko sistemą, kurioje viskas sukasi apie saulę, ir tą, kurią siūlė Tycho Brahe, kurioje viskas bet Earth "(ir Mėnulio) sukasi Sun, kuris savo ruožtu eina aplink Žemę. Dauguma astronomų iš tiesų palankiose Brahe 's sistemą ir iš tiesų atskirti du eksperimento metu buvo po dienos priemonėmis. Tačiau, "Galileo" žinojo, kad visi jo atradimai buvo įrodymų Copernicanism, nors ir nėra įrodymų. Iš tikrųjų tai buvo jo teorijos kurių įstaigų, kurios buvo svarbiausios šiuo atžvilgiu, nes oponentai juda Žemė teigė, kad jeigu Žemė sukasi, ir kūnas buvo numestas iš bokšto turėtų atsilikti nuo bokšto Žemė sukasi, kol ji kristi. Kadangi tai nebuvo pastebėta praktikoje tai buvo kaip aiškių įrodymų, kad Žemė stovi vietoje. Tačiau "Galileo" jau žinojo, kad įstaiga galėtų kritimas pastebėtas būdu rotacijos Žemę.

Kitos pastabas Galileo įtraukti į sunspots stebėjimas. Jis pranešė šių diskurso plaukiojantieji Institucijos, kurios jis paskelbtas 1612 ir daugiau visiškai raidėmis sunspots kuris pasirodė 1613. Kitais metais jo dvi dukterys įrašytas Pranciškonų vienuolyno Šv Mato už Florencija, Virginia atsižvelgiant pavadinimas sesuo Maria Celeste ir Lívia pavadinimas sesė Arcangela. Nes jie gimė ne santuokoje, "Galileo" tikėjo, kad jie patys niekada neturėtų tuoktis. Nors GALILEO pateiks daug revoliucinės teisingas teorijas, jis nėra teisingas visais atvejais. Visų pirma, kai trys kometos pasirodė 1618 m. jis įsitraukė į ginčą dėl kometos pobūdį. Jis teigė, kad jie buvo uždaryti į Žemę ir sukelti optinė refrakcija. Rimtų pasekmių šios apgailėtinos argumentas buvo tai, kad jėzuitai pradėjo rodyti "Galileo" kaip pavojingas priešininkas.

Nepaisant jo privatus parama Copernicanism, "Galileo" bandė išvengti nesutarimų ne skelbė viešus pareiškimus šiuo klausimu. Tačiau jis buvo parengtas į per Castelli, kuris buvo paskirtas matematikos Piza kėdė 1613 nesutarimų. Castelli buvo studentas "Galileo" ir jis taip pat buvo Koperniko šalininkas. Ne į Medici Palace Florencijoje susitikusi gruodis 1613 su didžiojo kunigaikščio Cosimo II ir jo motina didžioji kunigaikštienė Kristina Lorraine, Castelli buvo paprašyta paaiškinti, matyti prieštaravimų tarp Koperniko teorija ir Šventasis Raštas. Castelli gynė Koperniko poziciją energingai ir rašė, kad "Galileo" po to pasako jam, kaip sėkmingai jis buvo diegiant argumentai. "Galileo", mažiau įsitikinęs, kad Castelli laimėjo argumentas, parašė laišką Castelli su juo teigdamas, kad Biblija turi būti aiškinama atsižvelgiant į tai, ką mokslas įrodė šviesos, kad būtų tiesa. "Galileo" buvo keletas oponentų Florencija ir jie pasirūpino, kad laiško kopija su Castelli buvo išsiųstas Inkvizicija Romoje. Tačiau, apsvarsčiusi savo turiniu rado nedaug, su kuriais jie galėtų prieštarauti.

Katalikų Bažnyčios svarbiausių paveikslas šioje kovoje su interpretacijos Šventojo Rašto metu buvo kardinolas Robertas Bellarmine. Jis, atrodo, šiuo metu matėme mažai priežasties Bažnyčia yra susirūpinusi dėl Koperniko teorija. Nagrinėjamas klausimas, ar Kopernikas buvo tiesiog pateikti matematinės teorijos, kuri leido iš dangaus kūnus pozicijų apskaičiavimas turi būti atliktas tik ar jis siūlo fizinės realybės. Šiuo metu Bellarmine peržiūrėtas teorijos elegantiškas matematiniai kuri nebuvo nustatyta, kelia pavojų krikščionių tikėjimo apie Visatos struktūrą.

1616 Galileo rašė laišką Didžiosios kunigaikštienės, kurios aktyviai atakavo Aristotelio pasekėjų. Šiame darbe, kurį jis skirtas Didžiosios kunigaikštienės Christina Lorraine, jis teigė, stipriai ne pažodinis Šventojo Rašto, kai pažodinis aiškinimas prieštarautų faktai apie fizinį pasaulyje įrodyta matematinis mokslas. Šiame Galileo gana aiškiai pareiškė, kad jam Koperniko teorija yra ne tik matematinių skaičiavimų įrankis, bet yra fizinė realybė:

Aš manau, kad saulė yra ne iš dangaus orbs ir neturi pakeisti vietą, ir kad žemė sukasi apie save ir juda aplink revoliucijos centras. Be to, ... Aš patvirtinu, kad šis ne tik paneigti Ptolemeusz 'ai ir Aristotelis' ai argumentų, tačiau taip pat gamina daug, kita vertus, ypač kai susiję su fizinio poveikio, kurio priežastis, turbūt negali būti nustatyta bet kuriuo kitu būdu, ir kiti astronomijos atradimų; šių Atidarymo aiškiai paneigti Ptolemaja sistema, ir jie susitaria pagirtinai su kitais šios pozicijos ir patvirtinkite jį.

Popiežiaus Pauliaus V užsakyta Bellarmine turėti Šventoji kongregacija Rodyklė nuspręsti dėl Koperniko teorija. Iš Inkvizicija kardinolai susitiko 1.616 vasario 24 d. ir buvo įrodymų teologijos ekspertai. Jie pasmerkė Koperniko mokymu ir Bellarmine perdavė savo sprendimą "Galileo", kurie nebuvo asmeniškai dalyvauti teisme. "Galileo" buvo uždrausta laikyti Koperniko nuomones, tačiau vėliau įvykių padarė jį mažiau susirūpinęs šios inkvizicijos sprendimas. Svarbiausia Maffeo Barberini, kuris buvo "Galileo" gerbėja, buvo išrinktas Pope Urban VIII. Tai įvyko tik kaip "Galileo" knyga Il saggiatore (Assayer) buvo ketinama paskelbti Accademia dei Lincei in 1.623 ir "Galileo" buvo greitai skirti šį darbą Naujasis popiežius. Aprašytų darbų Galileo naujų mokslo metodo ir yra garsaus citata apie matematiką:

Filosofija yra parašyta šioje Didžioji knyga, visata, kuri yra nuolat atviros mūsų žvilgsnį. Bet knyga negali būti suprantama, jei iš pradžių išmoksta suprasti kalbą ir skaityti simbolių kuria jis yra parašytas. Tai yra parašyta matematikos kalba, ir jo simboliai yra trikampiai, apskritimai ir kitos geometrinės duomenų, be kurio jis žmogiškai neįmanoma suprasti nė vieno žodžio apie tai, be šių vienas klajoja iš tamsaus labirinto.

Pope Urban VIII pakvietė "Galileo" Popiežiaus auditorijai šešis kartus, ir "Galileo" buvo manyti, kad katalikų bažnyčia nebūtų padaryta dėl Koperniko teorijos problema. "Galileo", todėl nusprendė paskelbti savo nuomonę manyti, kad jis galėtų tai padaryti be rimtų pasekmių iš bažnyčios. Tačiau šiame gyvenime Galileo sveikatos etape buvo prastas, dažnai kautynėse sunkios ligos, ir tiek, nors jis pradėjo rašyti savo garsiąją dialogas 1624 m. ji priėmė jį šešis metus baigti darbą.

Galileo bandė gauti leidimą iš Romos skelbti dialogo 1630 metais, tačiau tai nėra lengva įrodyti. Galiausiai jis gavo leidimą iš Florencijos, o ne Roma. Be vasaris 1632 "Galileo" paskelbė dialogo dėl dviejų Vyriausiasis sistemų pasaulyje - Ptolemaja ir Koperniko. Trunka tarp Salviati, kurie pasisako už Koperniko sistemos dialogo forma ir Simplício kas Aristotelio filosofas. Knygos kulminacija yra iki Salviati argumentas, kad Žemė juda kuri buvo pagrįsta "Galileo teorijos Potvyniai. Galileo teorijos potvynių buvo visiškai klaidinga nepaisant postuluojamam po Kepler jau pateikė teisingą paaiškinimą. Jis buvo gaila, nes puikus tiesos dialogo pritarė, kad argumentas "Galileo manoma, stipriausia įrodymus Copernicus 's teorija turėtų būti neteisingi.

Netrukus po paskelbimo apie dialogą dėl dviejų Vyriausiasis sistemų pasaulyje - Ptolemaja ir Koperniko Inkvizicija uždrausti jo pardavimą ir paskyrė "Galileo" būtų rodomas Roma prieš juos. Ligos neleido jam vykti į Romoje iki 1633. Galileo kaltinimo į teismą, kuri po to buvo, kad jis pažeidė nustatytas sąlygas Inkvizicija 1616. Tačiau kita versija, šis sprendimas buvo gaminami, o ne vieną GALILEO bandomasis buvo pateikta laiku. Nuo Koperniko teorijos tiesą, buvo negalima išduoti to, jis buvo laikomas ne teismą, kad ši teorija buvo klaidinga. Tai buvo logiškas, žinoma, nuo 1.616 sprendimo pareiškė ji visiškai klaidinga.

Kalti, "Galileo" buvo pasmerkti įkalinimą iki gyvos galvos, tačiau nuosprendis buvo atliekami šiek tiek užuojauta ir sudarė namų areštas, o ne laisvės atėmimo bausmę. Jis galėjo gyventi pirma su Sienos arkivyskupas, o vėliau grįžti į savo namus Arcetri, netoli Florencija, bet turėjo praleisti likusį savo gyvenimą stebėjo daugiau nei pareigūnai iš Inkvizicija. 1634 m. jis patyrė rimtą smūgį, kai jo dukra Virdžinija, sesuo Maria Celeste, mirė. Ji buvo puiki parama tėvas per jo ligas ir "Galileo" buvo sutrikusi ir negalėjo dirbti daugelį mėnesių. Kai jis sugeba paleisti darbą, jis pradėjo rašyti Pamokslai ir matematinės demonstracijos dėl dviejų naujų mokslai.

Po "Galileo" baigė darbus diskursai buvo kontrabanda iš Italijos, ir atsižvelgti į Leideno Olandijoje, kur ji buvo paskelbta. Tai buvo jo labiausiai griežto matematinių darbų, kurie gydomi problemų impulsas, momentai, ir traukos centrams. Didelę dalį šio darbo grįžau į neskelbtų idėjos De motu nuo maždaug 1.590 ir patobulinimus, kuriuos jis parengė per 1602-1604. Be Pamokslai jis sukūrė savo idėjas nuožulniąja plokštuma raštu:

Manau, kad greitis įgyja pats kilnojamas daiktas per skirtingus polinkius plokštumos yra lygios, kai šių plokštumų aukščiai yra lygūs.

Tada jis aprašytas bandymas, naudojant švytuoklę būtų patikrinti jo nuosavybė nuožulnios plokštumos ir naudoti šias idėjas priimti dėl pagreitis įstaigų laisvo kritimo teorema:

Laiko, per kurį tam tikras atstumas kerta objektas juda pagal vienodas pagreitis nuo likusios yra lygus laiko, kai tas pats atstumas bus vedama ta pati kilnojamasis daiktas juda vienodas greitis pusės didžiausių ir galutinis greitis Ankstesnis tolygiai pagreitinto judesio.

Paprašiusi papildomos rezultatų šio tipo jis duoda savo garsiąją todėl, kad atstumas nuo likusios kūno juda pagal vienodas pagreitis yra proporcingas laiko aikštėje.

Galima būtų tikėtis, kad "Galileo" supratimą švytuoklės, kurios jis turėjo, nes jis buvo jaunas, tektų jį dizainas švytuoklės laikrodį. Iš tikrųjų jis tik atrodo, kad mintis apie tai šalia jo gyvenimo pabaigos galimybę ir aplink 1.640 jis dizainas pirmasis švytuoklės laikrodį. Galileo mirė anksti 1.642 tačiau jo laikrodis dizaino svarba buvo tikrai suprato jo sūnus Vincenzo kurie bandė padaryti laikrodis "Galileo" planą, tačiau nepavyko.

Tai buvo liūdna pabaigos toks didelis mirti pasmerkė ir erezija. Jo bus nurodyta, kad jis norėjo būti palaidotas šalia savo tėvo šeimos kapas Santa Croce bazilika, bet jo artimieji baiminosi, visiškai teisingai, kad tai galėtų išprovokuoti opoziciją iš bažnyčios. Jo kūnas buvo slepiama ir tik tada dedamas į baudos kapas bažnyčios 1737 m. civilinės valdžios prieš daugelį Bažnyčioje nori. 1992 m. spalio 31, 350 metų po Galilėjaus mirties, Pope John Paul II padovanojo vardu Katalikų Bažnyčios adresas, kuriame jis pripažino, kad klaidų buvo padaryta teologinių konsultantų GALILEO atveju. Jis pareiškė, kad "Galileo" byloje baigtas, bet jis negali pripažinti, kad bažnyčia buvo neteisingai nuteisti "Galileo" ir erezija dėl savo įsitikinimų už tai, kad žemė sukasi aplink saulę.

Source:School of Mathematics and Statistics University of St Andrews, Scotland